06 Aralık 2019
#13138586

Cinemaximum Film Direkt İkinci Yarıdan Başladı

5 Aralık 2019 tarihinde Samsun Yeşilyurt AVM'de saat 14.00 seansına Naim Süleymanoğlu filmini izlemek için girdik. Normal olarak reklamlar ve ertesinde film başlaması gerekirken direkt olarak filmin ikinci yarısı başladı. Ne olduğunu anlayamadık.
Kafamız karışık şekilde en az 20 dakika seyrettik. Salondan bir müşteri uyarınca hatalarını anladılar ve film yarım saat rötarlı olarak baştan başlatıldı. Bu olay hem vaktimizden aldı hem de filmin ikinci yarısının 20 dakikasını izleterek tekrar başa dönmesi film keyfimizi kaçırdı.

Salih Salih 609 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Salih'in Teşekkür Mesajı10 Aralık 2019

    İlginize çok teşekkür ederim

  • Cinemaximum Temsilcisi10 Aralık 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler