sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cinemaximum Film Arası Bu Kadar Da Kısa Olmaz Ki.

Mehmet Mehmet31 Ocak 10:44

30/01/2020 tarihinde Kayseri Park AVM indeki sinema salonunda 16:00 seansı "Türkler Geliyor" filmini izlemesi için oğluma bilet aldık. Yeterli seyirci sayısı olmadığı için; film öncesi 15dk reklam izletmişler. Daha sonra da film süresi diğer seansı etkilemesi için; film arasını sadece 5dk vermişler. Bu yüzden lavabo ihtiyacı gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılayamamış. Bir daha böyle bir durum olmaması için gerekli yerlere başvuracağız.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Mehmet 03 Şubat 12:24

Junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol ettim. Kesinlikle bana email atan olmamış. Daha önceki şikayetlerim de bu email adresimden bana ulaşılıyordu. Şimdiye kadar bir sıkıntı görmedim. Ama yine de bana email yoluyla da olsa bir açıklama yapmanızı beklerim.

profile-icon Mehmet 03 Şubat 12:22

" e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. " yazmışsınız. Kesinlikle bana email yolu ile ulaşan olmadı.

Cinemaximum Logo Cinemaximum 03 Şubat 11:26

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler