05 Ocak 2015

Cinemaximum Film Akışı, 120 DK Film 40 DK Reklam!

Bugün Akasya AVM'ye Son Umut filmini seyretmek için gitmiştim. 13:30 da başlaması gereken film sırf reklam seyrettirilerek 14:00 da başladı. Paramızla rezil olduk. Biz sinemaya aynı reklamı 5 defa tekrar tekrar sinirlerimiz bozulana kadar izlemek için gitmiyoruz. 20 TL'ye film izliyoruz üstüne 40 dk reklam izliyoruz. İpin ucunu iyice kaçırmışlar. Bu kadar reklam izledikten sonra ben TV kanalında da izlerim filmimi. Bu saçmalığa son verilerek eskisi gibi 3-5 film fragmanı verilip sonra filme geçilmesi gerekmektedir.

Ali 1.149 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Ocak 2015

    Konuyla ilgili hiçbir aksiyon alınmayacağı ve bu hizmetin aynı kalitesizlikte verilmeye devam edeceği belirtilmiştir.

  • Ali06 Ocak 2015

    Ayrıca sizden ve diğer misafirlerimizden aldığımız yorumlar doğrultusunda sponsorlarımız ve reklam verenler ile yapmış olduğumuz anlaşmalara göre yayınladığımız reklam filmlerinin mümkün olduğunca kısa olmasına gayret gösteriyoruz. Dilerseniz anons edilen seans başlama zamanında salona girmeden, reklam süresini ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilir ve film başlama zamanına kadar dilediğiniz bir zaman salona girebilirsiniz. Sorun reklamların kısalığı değil aynı reklamı 5 defa tekrar tekrar seyrettirmeniz. Reklamını verdiğiniz ürünleri özellikle tercih etmeyerek Çevremdeki insanları da buna yönlendireceğim. Ayrıca filmlere de dediğiniz gibi reklam süresinden sonra gireceğim.

  • Cinemaximum Temsilcisi05 Ocak 2015

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön