21 Ekim 2019
#12825860

Cinemaximum Fazladan Bilet Parası Alıyor

20 Ekim pazar günü Maximum mobil e eklediğim Axess kartı ile sinema bileti aldım ama ilk sefer de uygulama dondu ve kapandı tekrar açtığımda ise hiçbir işlem yapılmadığını gördüm zaten bana da bildirim gelmedi kartınızdan harcama yapıldı diye 3D güvenlik kodu geldi ama yazamadan uygulama dondu ve kapandı (ilk deneyişimde) sonra tekrar başka bir kart ile yine Maximum mobil üzerinden denedim bilet almayı daha önce almak istediğim yerler dolu olarak görünüyordu en sonunda her yeri kontrol ettim Axess üzerinden hiçbir harcama yapılmamıştı Cinemaximum un kendi websitesine girdim ve aynı kart ile oradan bilet aldım daha sonra ise aynı seans aynı güne 2 ayrı 3 kişilik bilet aldığım göründü halbuki ben 1 adet 3 kişilik bilet almıştım ve almak istemiştim ayrıca bana sadece 1 e mail geldi bilet bilgilerini içeren (cinemaximum.com dan aldığım) yani benden fazla para kesildi ve karşılığında da hizmet alamadım lütfen en kısa sürede fazla alınan parayı iade edin ve benimle iletişime geçin. Yoksa hukuki işlem başlatmak durumunda olurum.

Deniz Deniz 2.703 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz31 Ekim 2019

    Merhaba olayın yaşandığı gün ve saat spam kutumu ve diğer yerleri kontrol ettim fakat gelen bir e mail bulamadım iade etmek istediğimde referans kodum olmadığı için iade edemedim ve sonunda vazgeçip cinemaximum.com dan başarılı bir şekilde bilet aldım ama ilk seferde oluşan hata yüzünden benim 69 TL güme gitti yani araya kaynadı. Karşılığında hizmet alamadım. Not: ilk seferde Maximum mobil Android uygulamasından yaptım (hatanın oluştuğu)

  • Cinemaximum Temsilcisi31 Ekim 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları