03 Kasım
#12895309

Cinemaximum Engelli İndirimi!

%71 Engelli Raporluyum. Ve Engelli Kartına sahibim. Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 22 Ekim 2019 Tarihli ve 30926 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.


Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile artık engellilere sinema bileti %50 oranında indirimli olmuştur.


Hal böyleyken 01.11.2019 tarihinde Ankara Metromall AVM'de bulunan Cinemaximum Mars- Metromall sinema salonunda izlediğim ve biletini satın aldığım "Joker" adlı film için bana bu oranda indirim yapılmamıştır.

Şevket Şevket 3.256 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi19 Kasım

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları