09 Kasım 2018
#11131197

Cinemaximum Çalışanlarının Kaba Davranışları!

Az önce Ankara Eryaman'da bulunan Metromall'deki Cinemaximum 'da 3 bilet aldık öğrenciyiz dedik demediklerini bırakmadılar, hayır yani girdiğimiz seans 23:30 kimlikler yanımızda değildi belki, işleri bu bakmaları gerekiyor ama tepkileri davranışları bu olmamalıydı.


Biletleri aldık ama o kadar ters davrandılar ki filmi izleyecek heves kalmadı içimizde. Paramızla rezil olmak bu olsa gerek. Neşe hanıma teşekkür ederiz ters davranışları için filmden önce çok güzel geldi gerçekten.

Deniz Deniz 863 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi30 Kasım 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler