Toplam çözüm sayısı
..
Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Cinemaximum Bursa Podyum Park Şubesi, Biletsiz, Kaçak İzlemeler

6138görüntüleme
Mustafa
Mustafa 25 Ağustos 2020 11:49

Birkaç seferdir bu durum dikkatimi çekiyor ancak özellikle son 2 defa takip ettim. Bu durumu Bursa Podyumpark şubesinde gözlemliyorum. Son 2 defa Gold salon için arkadaşlarla bilet alıyoruz. İkisinde de filme girmeye son anda karar verdik ve salonda yalnızdık bilet alırken. İkisinde de filme neredeyse geç kaldık ve salonu biz açıp girdik hani kimseyi beklemiyordu çalışanlar. Hatta son girişimde film tam başlarken internet üzerinden tekrar kontrol ettim başka bilet alan var mı diye. Ancak ne hikmetse her seferinde film başladıktan 10 15 dakika sonra 3-4 kişi giriyor. Benim gözlemlediklerim genelde sivil kıyafetli ya da Podyum Park çalışanı kıyafetleri üzerinde olan kişiler (Cinemaximum çalışanı değiller yani) herhangi bir varsayımda bulunmak istemem tabii ki ama sanıyorum sinemada çalışan arkadaşlar bu arkadaşlara bir şekilde ayrıcalık tanıyor. 

Çünkü bu durumla karşılaştığım 2 seferden 1'inde bu kişiler film bile izlemiyor koltuklarda uyukluyorlardı. Durum ve bizim gözlemimiz bu, şimdi müşteri olarak rahatsız olduğumuz duruma gelirsem. Biz Gold salonda izlemek için normal bilet fiyatının en az 2 katı para ödüyoruz, yiyecek içecekleri katmıyorum. Ben bu sinemayı konforlu ve rahat olduğundan tercih ediyorum izleyeceğim film Gold salonda yoksa izlemiyorum bile. 

Ben bu hizmete erişmek için zaman ve para harcarken birileri filmin ortasında bilet parası ödemeden salona dalıp arkamda uyuklayınca rahatsız oluyorum. Asla normal bir durum değil ve insan saf gibi hissediyor. Bu durumu incelemenizi ve özellikle Podyum Park şubesinin çalışanlarını Gold salon konusunda teftiş etmenizi öneriyorum.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum25 Ağustos 2020 15:34

Sevgili misafirimiz, İlettiğiniz mesaj doğrultusunda gerekli çalışmalara zaman kaybetmeden başladık. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz. Cinemaximum servis ve hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmayı çok isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Cinemaximum Logo
Cinemaximum05 Ekim 2020 13:37

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile