Cinemaximum Biletimi Silip Puanımı Eksiye İndirdi!

Berkan Berkan9 ay önce

Avengers: endgame için birikmiş hediye imax biletimi kullanmak istedim. Biletimi ayarlayıp normal rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra e-posta adresimi ve telefonumu kontrol ettim, herhangi bir sıkıntı olmadan bilgilerim gönderilmişti. Ancak bugün kontrol ettiğimde aldığım biletimin silindiğini, bilet puanımın da -5'e indirildiğini gördüm. Firma açıkça hediye puanların endgame için kullanılmasını istemiyor.

Böyle bir saçmalık olamaz. Ben bu firmaya güvenerek çalıştığım kurumdan izin alarak plan yaptım. Bu izinsiz iptal nedeniyle yaptığım bütün planlar boşa gitti. Puanlarımın iadesiyle birlikte mağduriyetimin karşılığı olarak ekstra puan istiyorum. Web sitenin altına şaşalı kurumsal firma ibareleri ekleyerek kurumsal firma olunmuyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 9 ay önce

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler