Cinemaximum Bilet Satışı Ve Hizmet Kalitesizliği!

Hakan Hakan25 Nisan 2019 22:20

Cinemaximum.com.tr sitesinden kredi kartı bilgileri alınarak avengers end game filmi için 47 TL (3 TL "hizmet" bedeli dahil edilerek) tahsilat yapılmış, ancak daha sonra "işlemin teknik sebeplerden dolayı başarısız oldu, hesabından çekilen tutar sistemimiz tarafından otomatik olarak kartına iade edilecektir.

Bu işlem bankanıza bağlı olarak 2, 3 gün sürebilmektedir, işleminiz onaylanmadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" mesajı ile karşılaşılmıştır. Site de teknik aksaklık var ise tahsilat konusundaki Başarı nasıl açıklanabilir.

Ayrıca sinema filmi satışı yaptığını iddia eden bu site iadeyi 2 3 gün sonra yaparsa, bu sürenin uzun olduğunu film severlerin bu filmi kaçıracaklarını hesap etmemekte midir? Bu umursamaz tavrı kınıyorum, tüketicilerin bu Cinemaximum.com.tr isimli görünüşte sinema bileti satış hizmeti sunan yerden alışveriş yaparken çok dikkatli olmalarını rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 26 Temmuz 2019 15:46

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler