10 Kasım
#12939202

Cinemaximum Bilet İptal Edilememesi!

09.11.2019 tarihinde Cinemaximum internet sitesinde sorun olması işlemleri ilerletmemesi sebebiyle Maximumu indirerek sinema bileti aldım. Seans saatinden 1 bucuk saat önce bileti iptal etmek istedim ama Maximum mobilden işlem yapılamadığından Cinemaximum internet sitesine girdim ve aynı şekilde iade işlemlerimde de bilgileri yazdıktan sonra ilerletmediği için biletimi iptal edemedim. İnternet sitesi sorunu ile alakalı işlem yapamadığım için sineme bileti ücretinin tarafıma geri iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Canan Canan 1.809 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi05 Aralık

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Canan25 Kasım

    Bu kadar geç dönüş olması bile nasıl çalışıldığını eksiklikleri çok iyi anlatıyor sinema bileti satıyorsunuz ama sorun olunca yüz yıl geçiyor pes doğrusu.

  • Canan18 Kasım

    Ne zaman cevap vereceksiniz acaba size ulaşmak bu kadar zor mu yani, satarken çok iyi ama sonrasında bir Allah'ın kulu yok.

Ziyaretçi Yorumları