Cinemaximum Aşırı Kirli Salonlar

Armand Armand2 yıl önce

5 Mart 2017'de Ankamall'de 21:20 İstanbul Kırmızısı filmine 8. salondan izlemeye karar verdik. İçeri filmin başlamadan 5 dakika öncesine girdik ve seyircilerin yarısı oturmuştu bile. Ama bir önceki seanstan sonra salon temizlenmemiş. Her yerde boş içecek kutuları ve Mısır vardı. Bir yetkiliye şikayet için oturmadan salondan çıktım, koridorda 2 temizlikçiye denk geldim, onlara yetkiliyi sordum ve sorun nedir diye sordular? Söylediğimde salonu temizlemeyi unutmuşlar gibi koşa koşa salona girdiler ve seyircilerin arasından geçerek üstünkörü bir temizlik yaptılar. Yazık, gerçekten yazık! O kadar para verdikten sonra izlediğimiz 30 dakika reklam yetmezmiş gibi, bir de aşırı kirli bir salonda oturmak ve diğer seyircilerin sesi bu kirliliğe karşı sesi çıkmaması gerçekten yazık!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Armand 2 yıl önce

Evet, email cevabinizda sinema salonlarinin ara sıra temizlik yapildigini ve benim şikayet ettiğim şey ise anlik bir kirlilik olmasidir. Yani oturanlarin yaptığı bir kirlilikti demek istediniz emailde. Ama burada hem suclusunuz hem yuzsuzsunuz. Çünkü o kirlilik bir önceki seanstan kalan kirlilikti, yerlerde ve koltuklarda bos misir posetleri, iccek kutulari pet siseleri falan filan doluydu ve daha millet yeni oturmaya baslamisti, o kadar yeni ki daha 1. reklamdaydik (normalde 30dk reklam var) ! burada o rezaletin resimlerini eklememi ister misiniz acaba? Yoksa eksisozlukte mi ekleyeyim?

Cinemaximum Logo Cinemaximum 2 yıl önce

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler