07 Ağustos
#12404068

Cinemaximum Ankamall Personel Saygısızlığı

7 Ağustos 2019 Bring The Soul filminin 13.45 seansındaki görevliler tamamen saygısızdı. Salondaki insanların yaşlarına ve kişiliklerine bile dikkat edilmeden saygısızca hareketlerde bulunuldu. Çalışan 2 personel hiçbir sinemada görmediğim saçma sapan bir uyarı yaptıktan sonra, tüm film boyunca görüş açımızda durup izlediğimiz filme ve tepkilerimize yorum yaptılar.


Filmi rahatça izleyememekten ziyade sürekli girip çıkan birileri olduğundan fazlasıyla dikkatim dağıldı. Bunlar yetmez gibi film çıkışında ‘’Herkes sıraya girsin, galerinize bakacağız, eğer filmden kesit görürsek sildireceğiz. ’’ gibi saçma bir cümle kurulup bu uygulamaya geçirildi... Bu iki çalışanın görevlerini düzgün yaptıklarını düşünmüyorum. Kendilerini aşırı beğenen, saygısız bu insanlar yüzünden firmanızın da olumsuz etkilendiğini düşünüyorum.

Büşra Büşra 2.273 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi08 Ağustos

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler