Cinemaximum 3 Boyut Fiyaskosu!

Gökhan Gökhan3 ay önce

1.11.2019 akşamı 22:00 matinesinde Malafiz için Cinemaximum Armada AVM 10. Salondan bilet aldım. Sözde 3 boyut olması gereken filmde sağ gözdeki görüntüler tamamen bulanıktı.

Hem eşim hem de aynı problemi yaşadığı ve gözlükleri de yeni olarak kendilerinden aldığımız için sorunu bildirip düzeltilmesini istedik. Belli ki bilinen ve düzeltilemeyecek bir hata olduğundan ilgiliye iletiyormuş gibi yapıp geçiştirdiler.

Filmin sonunda eşim de ben de gözümüzdeki rahatsızlık baş ağrısına dönüşmüş mutsuz müşteri olarak sinemayı terk ettik. Bir daha asla bu ticari haksızlığı yapan Cinemaximum'a uğramam. Ayırdığım zamana da verdiğim paraya da yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 1 hafta önce

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler