19 Mayıs 2019
#11994478

Cinemaximum 15 Dakika Reklamdan Sonra Ekran 10 Dakika Karartıldı!

18/05/2019 tarihinde saat 15'te başlayan John Wick 3 filmine ben ve arkadaşım gittik. Salonda film 15:30'da başladı ve 30 dakika reklam izledik. Sorun sadece bu da değil! Mola arasında 15 dakika reklam oynadı. 15 dakika reklamdan sonra da yaklaşık 10 dakika ekran karardı. Ne reklam, ne film (elimde video mevcut) salondaki herkes isyan etti muhatap bulamadık. 1 sinema biletinin fiyatı 23 liraysa, bu paranın hakkını verin! Ben haftada bir sinemaya giden birisiyim. Daha önceden de bu ve buna benzer sorunlar yaşadım. Örneğin film başlar ama ışıklar hala açıktır. Işıkları seyirciler olarak biz kapatıyoruz görevliler ışıkları kapatmıyor. Film başlıyor, kapı açık. Kapının önünde duran kimse yok seyirciler olarak yerimizden kalkıp biz kapatıyoruz o kapıyı. Sorarım size, hem pahalı bilet satıp hem de bu kadar kötü bir hizmeti neden sunuyorsunuz?


Benim için bu son defa Cinemaximum'u tercih etmem oldu. Başka sinemaya gider (adını vereyim de reklam olsun, hak ediyorlar: C****/P***) 17 liraya bilet alır hizmetin keyfini çıkarırım. Ekranı daha küçük olsa da en azından hizmetleri aldıkları parayı hakkeder!

Fuat Fuat 15.168 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fuat22 Haziran 2019

    Belirtmiş olduğum mail adresimden bana kimse ulaşmadı. Gereksiz ve spam klasörleri kontrol edildi.

  • Cinemaximum Temsilcisi12 Haziran 2019

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları