Cinemaximum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mine'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ankara Gordion Cinemaximum'dan İki Ya Da Üç Aydır Sinemia İle Bilet Alamıyorum

5.878görüntüleme
Mine
Mine 12 Haziran 2019 15:03

Ankara Gordion Cinemaximum'dan iki ya da üç aydır Sinemia ile bilet alamıyorum. Yetersiz bakiye hatası veriyor. Açıkçası diğer sinemalarda aynı durumla karşılaşmadığım için Gordion ile ilgili bir sıkıntı olabileceğini de düşünmekteyim. Daha önce Cepa Cinemaximum'dan 3D filme çok rahat bir şekilde bilet alabildim ama Gordion'dan 2d filme bile bilet alınamıyor.

Cinemaximum Logo
Cinemaximum18 Haziran 2019 11:36

Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Mine
Mine28 Haziran 2019 15:22

Sizden kaynaklanmadığını söylüyorsunuz ama diğer cinemaximumlarda bu sorunu yaşamadığımı belirttim. Ayrıca, http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler adresinden sizle iletişim kurmaya çalıştığım halde dönüş yapmadığınız için orada yazdıklarımı tekrar edeceğim. Sinemia ile alınan biletlerden daha az ücret kesiliyor olabilir mi? Ve bu az ücret kesimi diğer cinemaximumlarda yapıldığı halde Gordion'da yapılmıyor olabilir mi? Sevdiğim bir markaydınız ama bu durum beni artık üzmeye başladı.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler