02 Mart
#11659754

Akasya AVM Cinemaximum Salon Kandırmacası Yapıyor!

01 Mart 2019 cuma günü Cinemaximum sayfasından Müslüm filmine 4 kişilik bilet aldım. Cinemaximum sayfasında ve filmin afişinin sol üstünde Gold class salon logosu bulunuyordu. Filme bilet al kısmında bile Akasya AVM'de sadece Gold class seçeneğinde Müslüm filmi vardı. Ancak Akasya AVM sinemasına vardığımızda filmin Gold class değil, basit salon 7'de oynatıldığını öğrendik. Görevli bir yetkiliye sorduğumda herkesin yanıldığını ve yanlış anladığını filmin özelliklerine girdiğimizde salonun Gold class olmadığını görebileceğimizi söyledi.


Anasayfada Gold class, filmin üzerinde Gold class, bilet al kısmında Gold class yazarken film özelliklerine neden bakma ihtiyacı duyalım. Sinema eleştirmeni olmaya değil kaliteli bir salonda film izlemeye gidiyoruz. Aksi olsa zaten evimin dibindeki her zaman gittiğim Palladium AVM sinemayı tercih ederim. Hem orada böyle sinemaseverleri kandırma planları da yok.


İnsanları Gold class diye kandırıp sonra normal bir salona tıkmak akıllıca bir satış stratejisi gibi görünebilir. Ancak tek satışlık kazanç size hiçbir şey kazandırmaz. Akasya AVM Cinemaximum tamamen kandırmaca.

Aysegul Aysegul 398 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysegul05 Mart

    Bana gönderilen anlamsız cevap neyi değiştiriyor acaba! Cgv Mars Cinema Group'u tercih ettiğiniz ve övgü/öneri/şikayetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen bildirimlerle misafir memnuniyetimizi daha üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz. Akasya lokasyonumuzda Gold Class olmasından dolayı bilgilendirici bir detay bulunmakta. Sanırız bu da sizi yanıltmış olmalı. Bunun için üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. İlerde yapılacak değişikliklerde yorumunuzu göz önünde bulunduracağız. Sizi en kısa zamanda tekrar ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

  • Cinemaximum Temsilcisi04 Mart

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler