sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Akasya AVM Cinemaximum Film İzleyememe

Berkay Berkay07 Ağustos 23:08

Aylar sonra salonlar açıldı "Gece Nöbeti" filmine girdik 18:15 seansına fakat daha önce asla görmediğim ve film zevkimizi tamamıyla yok eden bir deneyim yaşadık. Salona gittik ve 35-40 dakikalık bir bekleyişin ardından film asla başlamadı. Karanlık bir salonda karanlık bir perdenin karşısında dakikalarca oturduk. En sonunda salondan çıkıp görevli kişiye durumu aktardığımda filmi başlatacağını söyledi. Film başladı, yaklaşık 40 dakika kadar sonra ilk perde bitti. Biz film ara verdi sandık ve beklemeye başladık. Fakat bu beklememizin de bir ara olmadığını ve bizi resmen unuttuklarını, umursamadıklarını fark ettik. 

Yine 30-35 dakikalık bir bekleyişin ardından tekrar salondan çıkıp görevliyi aradık bulduk derdimizi söyledik. Hemen düzelteceklerini söylediler salona geri döndük fakat o da ne!? Filmi bıraktığımızın yerin ilerisinden başlattılar. Ve filmin önemli bir kısmını spoiler yedik. Ardından tekrar salondan çıkıp görevliyi bulduk bu sefer de izlediğimizin çok daha gerisine attı görüntüyü. Dakikalarca uğraşın ardından sonunda filmin kalan yarısı açıldı ve izleyebildik. 18:15'te başlaması gereken 90 dakikalık bir filmden saat 21:00'da ancak çıkabildik. 

Bu armatörlük, umursamazlık daha önce asla karşılaşmadığım bir durumdu ve aylar süren film hevesimizi gerçekten berbat etti. Bir daha asla hem daha fazla para verip hem de filmi izleyemediğimiz Akasya salonunu tercih etmeyeceğim. Salondaki insanlardan düzgün bir özür gönül almak için bir hareket, jest vs. Hiçbir şey yapılmadı. Tam bir fiyaskoydu.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Cinemaximum Logo Cinemaximum 3 hafta önce

Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz bu mesajla ilgili inceleme yapıldı, belirttiğiniz konuda ki süreç tamamlandı ve e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza gerçekleştirdik. Mailler bazen spam ya da gereksiz kutularını da düşebiliyor bu nedenle tüm alanları kontrol etmenizi rica ederiz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Cinemaximum Logo Cinemaximum 10 Ağustos 13:41

Sevgili misafirimiz, İlettiğiniz mesaj doğrultusunda gerekli çalışmalara zaman kaybetmeden başladık. Sizi en kısa zamanda bilgilendireceğiz. Cinemaximum servis ve hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmayı çok isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler