23 Mayıs 2018
#10472069

Adana M1 Cinemaximum Sinemasındaki Müşterilere Yapılan Saygısızlık!

22.05.2017 tarihinde Adana m1 Cinemaximum sinemasında "Deadpool 2" filmini 21:00 seansında izledim. Girişte daha önce aldığım davetiye ile giriş yaptım. Yer seçiminde bankodaki bayana boyumun uzun olması sebebi ile en arka sırayı gösterdim. Oranın satışı yok dendi. Bir sonraki sıra verildi. Salona girdiğimizde salon büyük ve izleyici çok azdı.


En arkanın boş olduğunu görünce iki arkadaşımla beraber orada ilk yarıyı izledik. Bu sırada bizden başka iki kişi daha vardı bu koltukları kullanan. İkinci yarı başlarken bir görevli girip biletimizi görmek istedi. Oturduğumuz koltuğun vip olduğunu belirtti.


Sesini yükselterek insanlar içinde bu şekilde davranınca film başlamış olduğu ve diğer insanları rahatsız etmemek adına ses çıkarmadım önce geçtim. Film bittiğinde bankoya gelerek davranışlarının yanlış olduğunu ve niye önce bilgilendirilmediğimi sordum. Şikayetimi burada dile getiriyorum.

Recep Recep 806 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cinemaximum Temsilcisi23 Mayıs 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

  • Recep23 Mayıs 2018

    Tarih sehven 2017 yazılmıştır. 2018 olacak.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler