12 Aralık 2018
Yorum Yap
#11287167

35 Dakika Reklam Yapamazsınız Akasya Cinemaximum!

09.12.18 tarihinde 19:05 deki 3. salonda film yaklaşık 34-36 dakika reklam verdiler daha önce Cinemaximum bu konuda ceza yemişti gişede arkadaşlarınız 35 dakika reklam veremezsiniz suç dediğimde gişedeki hafif sarışın olan hanımefendi kıkır kıkır güldü orada filmi başlatmalarını söylememe rağmen ve kameralarınızı açıp izleyin gişede yaklaşık 40 kişi bilet almak için bekliyordu ve insanlar haklısınız izletemezsiniz.


Hiç birimiz 35 dakika izlemek zorunda değiliz demelerine rağmen görevli zayıf hafif uzun boylu beyefendi; ' izletmek zorundayız' cevabını verdi. Değil Sikayetvar.com bütün sosyal medyaya bu şikayetimi yazacağım. İnsanlara Maximum 15 dakika reklam izletebilir siniz. He tamam madem 35 dakika reklam veriyorsunuz 19:05 deki seansınızı 19:40 yazın bende 19:40'da geleyim. Resmen bu yaptığınız suçtur yetkililerle görüşmek ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Yoksa muzaffer yıldırıma kadar gidecek.

Melike Melike 861 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Melike17 Aralık 2018

    16.12.18 tarihinde 15:00 5. Ci salonda fantastik canavarlar 2 filmine tekrardan 26 dakika reklam verdiniz bu yaptığınız suç her sinemaya geldiğimde ve her yarım saat reklam izlediğimde sürekli ve aktif olarak şikayetvar.com ve tüm sosyal medya hesaplarına şikayetlerimi yazmaya devam edeceğim iyi reklamlar sizlere. Bu yapılan bir suç insanlara 15 dakikadan fazla reklam iz-le-te-mez-si-niz!

  • Cinemaximum Temsilcisi14 Aralık 2018

    Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi, Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği e-mail adresi üzerinden kendisine ulaşılmıştır. (Misafirlerimizden junk/spam/gereksiz kutularını da kontrol etmelerini rica ederiz. Gönderilen e-postanın hata sebebi ile geri dönmesi halinde misafirimize arama sağlanacaktır.)Bilginize sunmak isteriz. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler