31 Ocak 2015

Cinemaximum Web'ten Satın Alınan Sinema Biletine 9 TL Hizmet Bedeli!.

12 kişilik arkadaş grubum için sinema bileti satın almak amacıyla Cinemaximum'un internet sayfasına girdim. Koltuk seçimi yaparken 10 kişiden fazla koltuk satın alamadığımı fark ettim ve 6'şar 6'şar koltuk seçimimi yapıp tamam'a bastım. Toplam bedele 9 TL hizmet bedeli eklendi. Bu da iki kere sistemden bilet satın alacağım için 12 kişilik bilet satın almak için 18 TL hizmet bedeli ödemem anlamına geliyordu.

Kaldı ki 9 TL alacağım biletin fiyatının yarısı! Allah aşkına evden alınıp salonun kapısına kadar ring seferi falan mı yapılıyor da 18 TL hizmet bedeli alınıyor? Bileti satın almaya taksiyle gitsem bundan daha az para veririm. Neyin hizmetidir bu açıklayabilir misiniz!

Melis 1.666 Okunma

Cevaplar

  • Melis 03 Şubat 2015

    İlgililere; Konunun tarafımdan doğru ifade edilemediği ve/veya anlaşılamadığı kanısındayım. Konuya ilişkin vermiş olduğunuz cevapta "Dilerseniz gişemizden hizmet bedeli ödemeden biletinizi satın alabilirsiniz. " kısmını şahsım da çok iyi bilmektedir ve fakat günümüz teknolojilerinden faydalanmanın her vatandaş gibi şahsımın da hakkı olduğuna inanmaktadır. Bununla beraber, sizin de belirttiğiniz "bu hizmeti veren online satış sitelerinin bir kazanç elde etmeleri" gerekliliği tamamen doğrudur. Ancak "Diğer online bilet satış siteleri gibi hizmet bedeli üzerinden gelir elde etmenin" hizmeti alanı sömürmek anlamına geldiğini sizden ilk defa öğrenmekteyim. 12 sinema bilet için 18 TL! Teşekkür ederim.

  • Cinemaximum Temsilcisi02 Şubat 2015

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön