14 Aralık 2015

Cinemaximum Soğuk Sebebi İle Filmi Yarım Bırakmak!

12.12.2015 tarihinde DüğünDernek2 İsimli Filme gitmek için 22:00 seansına Salon 3 bilet aldık. Sonra filme girdik. Belirtilen koltuklarımıza i1011 olmak üzere oturduk. Film başladıktan 20 dk sonra aşırı derecede dışarıdan gelen buz gibi bir hava sebebi ile döndük.

Üzerimize montlarımızı almamıza rağmen (açılan kapı, havalandırma) sebebi ile oluşan soğuk bir türlü gitmedi. Mecburen filmi yarıda bıraktık bir çok izleyici gibi. 11:00 saatinde iletişme geçebileceğimiz yetkilide bulamadık.

Salon kamera kayıtlarına bakılırsa asıl komedi filmi mont battaniye ile izlemeye çalışanlar Hayatımızda izleyemediğimiz en fiyasko film oldu. Açık hava sineması olsa daha sıcak olurdu. Üzerine fena hasta olduk.

Muhammet 728 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet13 Haziran 2016

    -

  • Cinemaximum Temsilcisi14 Aralık 2015

    Sevgili misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz: [email protected] http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler Sevgilerimizle. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön