Cinemaximum Online Bilet Alımı!

Furkan Alptekin K. |

Cinemaximum internet İos uygulamasından bilet alacağım ama kişi başı 1.5 TL hizmet bedeli çıkıyor. Normalde internetten aldığım için sizin gişede bekleyen çalışanlarınızı meşgul etmediğim için indirim olması gerekirken bir de üzerine neyin hizmet bedelini alıyorsunuz?

Etiketler :

Fiyat ve Ücretlendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  12:10

  Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz.

  Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz:

  info@marssinema.com
  http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler

  Sevgilerimizle.
  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

 • Furkan Alptekin K.
  20 Haziran
  14:29

  """"Sitemizi kullanarak yaptığınız işlemin ve ilgili sürede alınan koltuğun satışa kapalı tutulmasının karşılığı olarak hizmet bedeli alıyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmetin devamlılığını sağlayabilmek adına bu şekilde bir bedel belirlemek durumunda kaldık. """

  Bunu söylemişsiniz ama ben zaten online olarak o koltuğun ücretini anında ödüyorum zaten satın alıyorum satın aldığım ürün her yerde satışa kapalı tutulur zaten. Ben rezervasyon yaptırsam tamam hak vereceğim size ama bu haksız kazanç değil mi? Tüketici hizmetlerinede yazmayı düşünüyorum çünkü çok mantıksız geliyor. Resmen kullanıldığımı hissediyorum demek ki neymiş kurumsallaşamamış firmalardan uzak duracakmışız.