Cinemaximum Kırık Koltukta Film Seyrettim!

Faruk Ö. |

Taksim Cinemaximum Fitaş sinemasında 21.30 Hobbit seansı için 4 kişilik bileti internetten kredi kartı ile aldık. Gittiğimizde çok fazla sıra vardı ve zaten biletimizi almış olmamız hiçbir şey değiştirmedi ve o sırayı bekledik. Salona girdiğimizde L7 numaralı koltuğun arka tarafı yoktu.

Salon oldukça dolu olduğu için görevliler kasaya bu koltuğu satmamalarını söylemiştik fakat şu an yapabileceğimiz bir şey yok isterseniz C serisine geçin dediler. C sırasından izlemek isteseydim zaten internetten biletleri o şekilde alırdım. Arkası olmayan bir koltukta yaklaşık 4 saat film izlemek durumunda kaldım. Kocaman bir sinema salonunda koltuğun arkasının olmaması ve o biletin satılması çok tuhaf.

Etiketler :

Koltuk Ergonomisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:19

  Sayın misafirimiz,

  Sanırız attığımız mail size iletilmedi, mail adresiniz üzerinden sizinle tekrar iletişime geçtik . Profilinizdeki GSM numaranızdan size ulaşamadık, telefon numaranızı bizimle paylaşabilirseniz size geri dönüş yapmak isteriz.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,

  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

 • Faruk Ö.
  03 Ocak
  00:05

  Hayır mail adresime herhangi bir mail gelmedi.

 • 22 Aralık
  00:03

  Sayın misafirimiz,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,

  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ