Cinemaximum Kampanya Sorunu!

Yılmaz C. |

Bugün yeni vizyona giren bir film için internet üzerinden bilet almak istedim. Bu sırada 2'li,3'lü bilet kampanyalarını gördüm. Bunları tercih ettim. Fakat kartımdan paranın çekilmesine rağmen işleminiz iptal edildi uyarısı aldım. Ve müşteri hizmetlerini aradım. Bana bir sorun olduğu ve işlemin iptal edildiğini, paramın iade edileceğini tekrar denememi söylediler. Tekrar denedim yine aynı şekilde iptal oldu. Tekrar aradım yine aynı şeyleri söylediler fakat konuşmanın sonunda bileti gişelerden alma gerektiğini belirttiler. Bazı filmlerin izleyicisi çok olacak diye, gişe hasılatı düşmemesi için internetten bilet satışına bloke koymuşlar sizi gişelerden almaya yönlendiriyorlar. Ben zaten kampanyayı görmeseydim normal fiyattan biletimi alacaktım. Hem kampanya yapıyorlar hem de insanlar kampanyadan yararlanamasın diye bloke koyuyorlar. İnsanları bu şekilde saf yerine koymak çok yanlış.

Etiketler :

Kampanya - Puan Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz C.
  05 Eylül
  09:49

  Ne yazık ki cinamaximum tarafından bana gönderilen cevap sadece durumu geçiştirmek için gönderilmiştir. Yapmış oldukları sahtekarlığı açıklamıyor.

 • 28 Ağustos
  00:01

  Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz.

  Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz:

  info@marssinema.com
  http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler

  Sevgilerimizle.
  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ