Cinemaximum Kalitesi Gitgide Düşüyor!

Ugur K. |

Cinemaximum Viaport salonları her geçen gün düşen Marsgrup kalitesinin en büyük kanıtıdır. İstanbul trafiği sebebiyle seansa 15 dk. kala gelmeme rağmen kalabalıktan dolayı bilet alamadım. Online bilgisayarlı kendin al gişelerinin de olmadığını görünce şok oldum.

Diğer bir konu ise salon numaralarının yazılı olmaması ve tüm izleyicilerin aşağı, yukarı salon aramaları. Salonlardaki aşırı pis koltuklar ve zemininde mısır ve kola pisliğinin eksik olmadığı salonlarınız en son ne zaman temizlendi merak ediyorum. Tüm bunların yanına uzun reklam süresi ve yüksek fiyat eklenince sinema keyfini eziyete dönüştürmüş oluyorsunuz. Marsgrup'un acilen kendine çeki düzen vermesi gerekli.

Etiketler :

Bilet İşlemleri - Rezervasyon Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur K.
  27 Şubat
  18:30

  Merhaba,

  yaklaşık 2 ay önce yazdığım şikayete dikkate alıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Viaport Çinemaximum sinemalarında ileri seviyede bir düzene girmiş ve çok İyi olmuş. Genede birkaç eksikden bahsetmek isterim. Hızlı bilet alabildiğimiz online gişe standlarının bir an önce tedarik edilmesi gerekiyor. Hafta sonu çok kalabalık olduğundan uzun sıralar ancak bu gişeler sayesinde azalacaktır. İkinci bir konu ise daha eskisine göre temiz bulduğum salonlarda koltuk temizliği yapılmalı ayrıca bardak gözlerinin detaylı temizlenmesi de gerekiyor. İyi çalışmalar.

 • 11 Şubat
  17:34

  Sevgili misafirimiz,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz:

  info@marssinema.com
  http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler

  Sevgilerimizle.
  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ