27 Ocak 2014

Cinemaximum Gişe Görevlisinin Yanlış Kestiği Bileti İptal Ettiremedim.

25.01.2014 tarihinde Panora alışveriş Merkezi'ndeki Cinemaximum' dan saat 21:20 sularında Patron Mutlu Son İstiyor adlı filmin 22:00 seansına 3 adet bilet talep ettik. Çıkan ekrandan yerlerimizi seçtik ve filmin başlama saatinde salonda Düğün Dernek filminin olduğunu biletin yanlış verildiğini fark ettik. Görevlinin kendi hatası olmasına rağmen bileti değiştirmediler. saat 21:20 de 22:00 seansına alınan biletin en az 1 saat önce değiştiğini söylediler. Satışı yapan kişinin hatasının bedelini tüketici olarak neden ben ödüyorum anlam veremiyorum. Çalışanlar son derece negatif ve hata kabul etmez bir tavır içerisindeler. Yetkilisi de aynı tavırda.

Mustafa 149 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Şubat 2014

    Firma personelinden kimse ile görüşmediğim için personel değerlendirmesini olumsuz yaptım. Çözüm önemli olmakla beraber sorun yaşanmadan halledilebilecek durumdayken olmayan sorunu personel ve yetkili çıkardığı için firmayı tercih etme olasılığım düşüktür. Personel ve özellikle yetkili personel seçimlerini gözden geçirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

  • Cinemaximum Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön