25 Mart 2015

Cinemaximum Film İzlemeyi İşkence Haline Getiriyor.

Her seferinde bu teröre maruz kalıp arkasından bunu duyuracağım diye karar verip her seferinde unutuyordum. Bu sefer bunu paylaşmaya söz verdim:
24 Mart 2015 tarihinde Ankara Gordion Cinemaximum sinemalarında 14:00 seansında yerli bir filme eşimle girdim. Yerimizi alıp beklerken tam 14:00'da reklam terörü başladı ve tam 20 dakika sürdü. Artık insanlar tam filmden soğumuştu ki film başladı. Benzer terör arada da yaklaşık 20 dakika sürdü.
Hayır için ücretsiz film gösterimi yapılsa bunu anlayabilirdim belki ama ücretini ödeyip film seyretmek isteyen insanlara işkence edilmektedir. Bu tavırla Cinemaximum grubunun korsanı teşvik ettiğini düşünüyorum.

Murat 665 Okunma

Cevaplar

  • Murat 30 Mart 2015

    Evet, şikayetimle ilgili inceleme yapılmış ve e-posta adresime bilgilendirme yapılmış. Gelen bilgilendirmeyi sizlerle paylaşayım: "Lütfen bilet aldığınız esnada gişedeki görevliye reklamların ne kadar sürdüğünü sorup salona o kadar geç girin. " Önerilen bu pratik çözüm için firma yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.

  • Cinemaximum Temsilcisi25 Mart 2015

    Sayın misafirimiz, Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön