Cinemaximum Film Akışı, 120 DK Film 40 DK Reklam!

Ali B. |

Bugün Akasya AVM'ye Son Umut filmini seyretmek için gitmiştim. 13:30 da başlaması gereken film sırf reklam seyrettirilerek 14:00 da başladı. Paramızla rezil olduk. Biz sinemaya aynı reklamı 5 defa tekrar tekrar sinirlerimiz bozulana kadar izlemek için gitmiyoruz. 20 TL'ye film izliyoruz üstüne 40 dk reklam izliyoruz. İpin ucunu iyice kaçırmışlar. Bu kadar reklam izledikten sonra ben TV kanalında da izlerim filmimi. Bu saçmalığa son verilerek eskisi gibi 3-5 film fragmanı verilip sonra filme geçilmesi gerekmektedir.

Etiketler :

Reklam Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  19 Ocak
  21:43

  Konuyla ilgili hiçbir aksiyon alınmayacağı ve bu hizmetin aynı kalitesizlikte verilmeye devam edeceği belirtilmiştir.

 • Ali B.
  06 Ocak
  21:03

  Ayrıca sizden ve diğer misafirlerimizden aldığımız yorumlar doğrultusunda sponsorlarımız ve reklam verenler ile yapmış olduğumuz anlaşmalara göre yayınladığımız reklam filmlerinin mümkün olduğunca kısa olmasına gayret gösteriyoruz. Dilerseniz anons edilen seans başlama zamanında salona girmeden, reklam süresini ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilir ve film başlama zamanına kadar dilediğiniz bir zaman salona girebilirsiniz.

  Sorun reklamların kısalığı değil aynı reklamı 5 defa tekrar tekrar seyrettirmeniz. Reklamını verdiğiniz ürünleri özellikle tercih etmeyerek Çevremdeki insanları da buna yönlendireceğim. Ayrıca filmlere de dediğiniz gibi reklam süresinden sonra gireceğim.

 • 05 Ocak
  11:23

  Sayın misafirimiz,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili inceleme yapılmış ve belirttiğiniz e-mail adresinize konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ