Cinemaximum Bozuk Film Gösterimi...

Hüseyin M. |

Dün akşam (05.09.2016) eşimle birlikte Cinemaximum Bursa/Nilüfer Podyum Park sinemasına gittik. 22:00 seansına salon 9 Star Trek Sonsuzluk filmine girdik. Filmin hemen hemen her sahnesi tamamen karanlıktı. Hiçbir şey görmeden diyalogları izleyerek ilk yarısını bitirdik. Salondan çıkıp görevliye filmde bir sorun olduğunu söyledim. Sahneleri göremediğimizi, filmin çok fazla karanlık olduğunu ilettim.

Görevli; filmi başka salonda da denediklerini, yine karanlık olduğunu, kendilerinin de durumu bildiğini, kendilerine gelen kopyanın sorunlu olduğunu söyledi. Salondaki diğer izleyiciler ile birlikte filmi izlemeden yarısında çıktık. Filmin bozuk olduğunu bile bile gösterime devam ediyorlar. Ya benden alınan bilet parasının iadesini ya da 2 kişilik yeni bilet verilmesini talep ediyorum. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:49

  Sevgili şikayetvar sitesi takipçileri ve yönetimi,

  Şikayetvar.com internet sitesine iletilmiş olan bu mesajla ilgili inceleme yapılmış ve misafirimizin belirttiği iletişim adreslerinden geçtiğimiz günlerde kendisine ulaşılmıştır. Bilginize sunmak isteriz.

  Dilerseniz bize daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz:

  info@marssinema.com
  http://cinemaximum.com.tr/yorum-ve-oneriler

  Sevgilerimizle.
  CINEMAXIMUM MİSAFİR İLİŞKİLERİ

 • Hüseyin M.
  21 Eylül
  11:33

  Cinemaximum firması bana mail ile ulaşarak 2 adet ücretsiz giriş kodu verdi.