Çilek'ten Alınan Halı Yürürken Kayıyor.

Kutlay A. |

Ben oğlumun odası için Çilek mobilyaya gittim ve mobilyası abajuru perdesi işle birlikte halısını aldım. Halı çocuk odası için hiç uygun değil, öncelikle kayıyor geçen gün eşim dünde ben yürürken halı kaydığı için düşüyorduk neredeyse. Kucağımızda çocuk olsaydı daha kötü olacaktı. Halının tüyleri de tutunca iplik iplik ayrılıyor. Sözde bebek odası için aldık ama şimdiden biz bile kaza geçirdik. Oğlum yürümeye koşmaya başlayınca neler olacak düşünmek bile istemiyorum. Firma yetkilileri sesimi duyacak mı acaba o halıyı kullanamayacağız o halı ne olacak?

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kutlay A.
  29 Mayıs
  11:30

  Ama tatmin olmadım kızak gibi halı ile ilgili şimdiye kadar şikayet olmadığı için dikkate alınmadı imajı oluştu bende..... ben halıyı bayiye götürecekmişim onlarda tüyleri ile ilgili olarak fabrikaya gönderecekmiş onlar inceleyecekmiş uğraşan ben eziyeti çeken ben... Ne anladım ben bu işten.... Halının kayması ile ilgili başka şikayet olmamış şimdiye kadar esas şikayetimi dikkate dahi almadılar imajı oluştu zeminden kayıyordur didiler benim orada kullandığım eski halılarım ama onu açıklayamıyorlar..... Yani sorunuma çözüm bulunamamış bir görüşme oldu.....

 • 28 Mayıs
  17:52

  2469649 no' lu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 28.05.2014 tarihinde müşterimiz ile sözlü olarak görüşülmüş, gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Çilek Müşteri Hizmetleri