20 Ocak 2014

Çilek Sorunumu Çözmüyor.

Aksesuarlardan bahsediyoruz, bayileriniz mi üretiyor aksesuarlarınızıda bizi kapalı bayinize mi yönlendiriyorsunuz. Büyük bir firma olarak bu yaptığınız kabullenilemez. Puf ve deri sandalyemizi yatakların açık geldiğinizi sararmış olduğunu belirttik. Bayiniz değiştirecekti kapanmışlar lambada ödediğimiz fiyata dahil edildi.

Bayiniz mi bizi yanıltıyor, Çilek mi? Bu durumu sizin çözmeniz lazım sizin mallarınıza para verip aldık defolu malları bayiniz gönderip kapanıyorsa bu bizim sorunumuz değil. Ürettiğiniz malın arkasında olun. Sizinle aylardır uğraşıyoruz 8 aya girdik hala daha problemimizi çözmediniz. Bizde yasal olarak tüketici hakkımız neyse hakkımızı arayacağız.

Ejder 803 Okunma

Cevaplar

  • Çilek Mobilya Temsilcisi20 Ocak 2014

    2245555 tüketici şikayetine ilişkin olarak; 2217777 no'lu ve 2232933 no' lu daha önceki şikayetlerinde gerekli bilgilendirme notları iletilmiştir.Tüketicimizin şikayetini kanıtlayan herhangi bir yazılı belge bulunmadığından, şikayetlerini ilettiği tarihte bayiiinin hala açık olduğu ancak şikayetlerinin taşınma sonrası oluşan sorunlar olduğu tespit edildiğinden herhangi bir işlem yapılamayacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön