20 Ocak 2014 #2245924

Çilek'ten Aldığım Yatağın Yayları Elle Hissediliyor

10 aylık bebeğim için Çilek mobilyadan almış bulunduğum baby cotton bebek kayrolasının, içerisinde satmış oldukları yatağın yayları sünger azlığından elle hissedilecek kadar dışarıda kalmış ve bebeğimin başına vücuduna batmaktadır. Yetkililerine ilettik, teste yolladık sorun yok yatağı değiştiremeyiz, böyle kullanacaksınız şeklinde döndüler.


Elimle dokunduğumda elime batan yayları nasıl bir test yaptılar ki hissedemediler anlamış değiliz. Bilinen marka olsun, sorun yaşamayalım diye düşünerek, fazladan ödemelerle tercih ettiğimiz firma, bizi dalga geçer gibi ortada bıraktı. Tüketici haklarına şikayette bulunacağız ve bir daha asla Çilek mobilyadan ürün almayacağız.

Didem 1.712 Okunma

Cevaplar

  • Didem'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

    Çilek Firması yetkilisi Sayın Zerrin hanım,bugün bize dönüş yaptılar.Malesef sonuç yine olumsuz.İki yatağı da iade almalarını üzerine ne kadar fark ediyorsa ek ödeme yapmayı ve başka yatak vermelerini önerdik,ellerinde bebek karyolasına uygun başka yatak bulunmadığını ve aynı yatağı bana geri göndereceklerini söylediler.Şimdi elimde 2 adet dokunduğumda yayların şekli bile anlaşılacak kadar süngerden yoksun kullanamadığım yataklar var. Geriye Tüketici Haklarına başvurmak kaldı Sevgili Şikayet Var, ekibi ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler.

  • Didem'in Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    Şikayet Var ekibinin ciddi ve hızlı bağlantıları sayesinde,Çilek Firması Bursa Müdürlüğü yetkilisi Zerrin Hanım, bizleri arayıp şikayetimizle bizzat ilgileneceklerini söylemişlerdir.Olumlu sonuçlarını bekliyor ve ilgilerine şimdiden teşekkür ediyoruz.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi23 Ocak 2014

    2245924no' lu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 23.01.2014 tarihinde müşterimiz ile sözlü olarak görüşülmüş, gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Şikayetin takibi yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön