01 Şubat 2014

Çilek Ürün Değişimi Yapmıyor

Metrocity Çilek Mobilya'dan yatak odası takımı aldık. Mobilyanın kurulduğu gün mağazayı arayıp 2 kapaklı dolabın yerimize çok küçük geldiğini ve 3 kapaklısı ile değiştirilmesini istediğimizi belirttik. Ertesi gün bize Call Center'ı aramamızı söylediler.


Daha kağıtları üzerinde duran dolabın değişimini üst yönetim ile görüşüp değişikliğini onaylayamadıklarını bildirdiler. Halbuki satarken mağazadaki yetkili oğlunuz yatağı beğenmezse değiştiririz demişti.


Cuma olduğu için ancak önümüzdeki hafta Tüketici mahkemesine gidip şikayet edebileceğim. Ayrıca dolap arkasındaki suntanında çatlak olduğunu bugün gördük. 29 günde gelen kırık lambanında yenisini gönderecekler. Herhalde oda bir 29 gün sürer.

Özlem 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Çilek Mobilya Temsilcisi03 Şubat 2014

    2269569 no' lu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 31.01.2014 tarihinde müşterimiz ile sözlü olarak görüşülmüş, gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Çilek odası olarak ürünlerimizin tük görsel özellikleri ( ölçü,renk vb) web sitesi , kataloglarda paylaşılmakta ve bayii teşhirlerin de sergilenmektedir. Taleplere göre yapılan satışlarda teslim edilmiş ve kurulumu tamamlanmış ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön