23 Eylül 2013 #2025095

Çilek Personeli Söyleneni Yapmıyor!

Bundan 1,5 ay önce Çilek Mobilya İstanbul Metro City mağazasına çocuk yatağı almak için gittik. Ürünü beğendik. Fiyatı broşürde yazan fiyattan 10 TL daha pahalıydı. Fiyatlar güncellendi yanıtını aldık. Olabilir dedik ve ödemeye geçtik. 6 ay erteleme istedik. Ertelemeden sonra da 4 taksit istedik.


Satış elemanı kartı çekti. Slibe baktığımda 6 ay erteleme ve 12 taksit yapıldığını gördüm. Bu şekilde istemediğimi sadece 4 taksit istediğimi söyledim. İptal etti. 4 taksit yaptı. Bu sefer de 6 ay erteleme yapmadı. Dalga mı geçiyorsun sen benle anlamıyor musun dediğimi dediğimde , " 6 ay erteleme olunca mecburen 12 taksit oluyor " diye bir cevap aldım. Üstüne istiyorsanız iptal edeyim dedi bu zat.

Serkan 1.248 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri çok kısa sürede dönüş sağladı. Üstelik 2 defa aradılar. Ciddi olarak ilgilendiler. Kurumsal kimliği itibariyle müşteri şikayetlerini önemseyen bir firma olduklarını göstermiş oldular. Buradan da anlaşılan, Metrocity mağazasındaki başıma gelen olayın münferit ve bireysel bir satış elemanından kaynaklandığıdır. Çilek Mobilya'ya teşekkür ediyorum.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi23 Eylül 2013

    2025095 no' lu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 23.09.2013 tarihinde müşterimiz ile görüşülerek sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön