Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Çilek Mobilya'da  Mağdur Olduk

Adile
24 Nisan 15:32
636

Çilek Mobilya Kartal E5 Şubesi'nden 26 Şubat 2024 Pazartesi günü 2 adet Mocha ranza ve 2 adet Bamboo yatak satın aldım ve ödemesini gerçekleştirdim. 

Bana ürünlerin 30 gün içinde teslim edileceği belirtildi. 45 gün sonra firma tarafından arandım ve ürünlerin teslim edilmek üzere olduğu bilgisi verildi. Evde olduğumuzu ve çocukların odasını boşalttığımızı ilettik. 

Ancak 5 gün sonra firma tarafından aranarak, teslimatın 2 hafta sonraya ertelendiği ve bir sorun oluştuğu bildirildi. Bu süreyi de kabul ettik. Ancak 2 hafta daha geçmesine rağmen ürünler teslim edilmedi. Bugün müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde, ürünlerin Haziran ayında teslim edileceği söylendi. 

Firma yetkilileri telefonlarımıza yanıt vermiyor ve farklı numaralardan aramamıza rağmen iletişim kuramıyoruz. Ürünü satan kişi bu süreçte sürekli hasta olduğunu belirtiyor. Ürünü iptal etmeye karar verdim.

 3 ay önce 21 bin tl'ye aldığımız ürün şu anda 26 bin tl ve bu durumda tl bazında zarara uğradım. Zararımın karşılanmasını istiyorum. Firma ise zarar ettiğimi kabul etmiyor.

 Çilek Mobilya'dan alışveriş yaparken iletişim konusunda sorunlar yaşadım ve mağdur oldum. Ürün teslim tarihi konusunda net bir bilgi verilmediği için insanlar mağdur oluyor ve firma bu konuda kesin bir tarih vermekten kaçınıyor.

24 Nisan 15:32 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Çilek Mobilyadan Beklemezdim

Bulut
05 Haziran 00:07
178
5
Çözüldü

Çilek Mobilya Para İadesini Yapmıyor

Özhan
24 Nisan 13:02
164
"Hızlı çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. Markanıza yakışan budur. Firmanız hakkında olumsuz düşüncelerim değişmiştir. Her ne kadar süreç uzamış olsa da şikayetim üzerine kısa sürede konuyu çözmeniz yaşadığım durumun aksilikten kaynaklandığını göstermiştir."
1

Çilek Mobilya Libadiye Şubesi İade

Emel
02 Ekim 2023 18:56
270
5
Çözüldü

Cilek Mobilya Para İadesi

Nesrin
05 Ağustos 2023 18:48
454
"Özellikle cilek mobilya müşteri temsilcisi Pinar Hanim'a ilgisi için çok teşekkür ederim."

Çilek Mobilya Çilek Çocuk Odası Mağduriyet

Gonca
27 Temmuz 2023 15:18
684
Benzer Şikayet Yaz