14 Mart 2018
Yorum Yap
#10232490

Çilek Mobilya Yelken Plaza Konya Yolu Satış Görevlisinin İlgisizliği!

Balgat Yelken Plaza mağazaya Romantik takım kullanan kızıma yavrulu yatak ve ayrıca bebek takımı almaya gittik. Ben 9 aylık hamileyim binbir zorlukla üst kata çıktım sonra görevli bizi bıraktı ve alt kata indi. Biz herhalde bir şeye bakacak veya katalog falan getirecek diye beklemeye başladık. Üst katta bir süre bekledik sonra baktık ne gelen var ne giden alt kata indik. Alt katta görevli iki bayanla konuşuyordu Biz ne olduğunu sorduk görevli siz geçin şurada bekleyin gibi bir şeyler söyledi. Eşim oldukça sinirlenerek yaptığınız hem ayıp hem günah madem ilgilenmeyeceksiniz hamile kadına o kadar merdiveni neden çıkardınız dedi. Bu nasıl bir ilgisizlik, bu satış görevlileri Çilek Mobilya'ya yakışıyor mu?

Arzu Arzu 5.411 Okunma

Cevaplar

  • Arzu'nun Teşekkür Mesajı20 Mart 2018

    Müşteri temsilcisi tarafından arandım ve konuyla ilgilenildiğini belirterek özür dilediler. İlgilerine çok teşekkür ederim. Kurumsal bir firmaya yakışır şekilde bir geri dönüş oldu.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi16 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, tüm başvurularınız için, 444 27 91 no’lu Müşteri Hizmetlerimiz arayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler