Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Çilek Mobilya Para İadesini Yapmıyor

Özhan
24 Nisan 13:02
164
Özhan'ın Teşekkür Mesajı
“Hızlı çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. Markanıza yakışan budur. Firmanız hakkında olumsuz düşüncelerim değişmiştir. Her ne kadar süreç uzamış olsa da şikayetim üzerine kısa sürede konuyu çözmeniz yaşadığım durumun aksilikten kaynaklandığını göstermiştir.”

2023 kasım-aralık gibi Çilek Mobilya Çekmeköy mağazasından çocuk odası takımı aldık. Kapora olarak 1000 TL kredi kartından ödeyip 1 hafta sonra kalan parayı nakit olarak ödedim. Ürün teslimat tarihini yoğunluktan dolayı 2 ay sonraya verdiler. Teslimat tarihi çok ileri olmasına rağmen buraya kadar her şey normal. 10-15 gün sonra mücbir sebeplerden dolayı ürünü iptal etmek durumunda kaldık. Paranın 2 hafta içinde yatırılacağını söyleyerek bizi defalarca oyaladılar. Kaç defa aradığımızı ve muhasebeye iletiyoruz dediğini inanın sayamam. Ödemeyi Ocak ayının son gününde yaptılar. Fakat kredi kartından alınan kapora yatmadı. Bunu da yatıracaklarını söyleyip yaklaşık 3 aydır yatırmadılar. Yine aynı oyalamalarla defalarca aramamıza rağmen parayı yatırmadılar. Müşteri memnuniyeti bu kadar kötü firma daha önce denk gelmedim.

24 Nisan 13:05 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

Özhan
24 Nisan 16:35

Hızlı çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. Markanıza yakışan budur. Firmanız hakkında olumsuz düşüncelerim değişmiştir. Her ne kadar süreç uzamış olsa da şikayetim üzerine kısa sürede konuyu çözmeniz yaşadığım durumun aksilikten kaynaklandığını göstermiştir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Çilek Mobilya Ürün İadesi İçin Acil Dönüş Bekliyorum

Gülden
12 Haziran 10:35
213
1

Keçiören Çilek Mobilya Ürünümü İptal Etmiyor!

Şeyma
03 Haziran 19:17
371

Çilek Mobilya Belirtilen Ürünün Gönderilmemesi Sonrası İadeyi Kabul Etmemesi

Okan
30 Mayıs 15:08
154
Çilek Mobilya Belirtilen Ürünün Gönderilmemesi Sonrası İadeyi Kabul Etmemesi
1

Çilek Mobilya Sevkiyat Problemi Ve Kurumsallıktan Uzak Tavırlar

Yunnus
30 Mayıs 12:11
161
Benzer Şikayet Yaz