10 Aralık 2017 #9882289

Çilek Mobilya Baby Cotton Karyola Çekmeceleri Sorunlu!

Bundan 2.5 yıl evvel Çilek'ten almış olduğumuz baby cotton takımının yatakla bitişik olan çekmeceli parçasını çocuk büyüdüğü için ayırmak istedik lakin parça o kadar büyük ve kullanışsız ki odanın neresine sığdıracağımızı şaşırdık. Ben maruzatımı aldığım yere bildirmek için mağazaya gittiğimde sağ olsun mağaza sahibi beyefendi bu parçayı marangozda kestirerek kullanmanızı talep etti şimdiki üretimde ise bu parçanın zaten ortadan kesilmiş vaziyette yapıldığını gösterdi ben anladım ki benim suçum bu ürünü 2015'te almak Çilek tasarımda düşünemediği bir kusuru müşterilerine bu şekilde ödetiyor bu ne kadar etik diye sorgulamak gerek.

Feyza 3.122 Okunma

Cevaplar

  • Feyza21 Aralık 2017

    Herkese aynı cevap ne arayan var ne soran deneyim ve görüş bildirmiyoruz biz şikayet ediyoruz ayrıca ben verilen numarayı arayıp şikayetimi ilettim ama hiçbir çözüm sunulmadı koskoca şirket kınıyorum şiddetle! !

  • Çilek Mobilya Temsilcisi18 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, tüm başvurularınız için, 444 27 91 no’lu Müşteri Hizmetlerimiz arayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön