25 Mayıs 2017 #8438642

Çilek Mobilya Araba Yatak Yaralanmaya Sebep Oldu

8.5 yaşındaki oğlum gece uykusunda Çilek Mobilya Biturbo araba yatağın kenarına başını çarparak kaşını yarmış ve dikiş atılması gerekmiştir. Doktorum ve çocuklarda bu tarz çarpma ve/veya yaralanma olaylarının başka arkadaşlarımın çocuklarında da olduğu ben olayı paylaştığımda tarafıma iletilmiştir. Bu nedenle anneler araba modeline göre yatağı marangoza kestirmek ile kenarları komple yastıkla desteklemek gibi önlemler almakta olduklarını iletmişlerdir. Ben de ikiz çocuklarım için endişeliyim, odaları henüz yeni sayılır, yeni bir oda almayı düşünemeyiz. Bu konuda Çilek Mobilya dizaynda değişikliklere gidip, tedbir alıp, gereğinde bu yatakları toplatmalıdır.

Neslihan 3.167 Okunma

Cevaplar

 • Neslihan21 Haziran

  Yatağın tehlikesi görmezden gelinmiştir. Aynı olay yurt dışında yaşansa ürünün toplatılmasına kadar gidecek ve dava konusu olacakken Çilek Mobilya müşterisine bedavacı olarak muamele edip geri dönüşü ciddiye bile almamıştır. Bir Beyin Cerrahı olarak bu firmanın arabalı yataklarının tehlikeli olduğunu bizzat çocuğumda yaşayarak öğrendim. Başka çocukların yaşamaması için burada olayı ve süreci anlatmak istedim. Bir daha da firmadan katiyen alışveriş etmeyeceğim, ürün güvenliği ve satış sonrası destek açısından kimseye de katiyen önermiyorum.

 • Neslihan21 Haziran

  1- Çilek Mobilya ürün güvenliğini de müşteri memnuniyetini de umursamamaktadır. Yapılan görüşmede elimdeki yataktan yaralanma gerçekleşmişken bir üst modelin daha güvenli olduğu belirtilmiştir. Onu mu almalıydım bunu niye satıyorsunuz, madem öyle değişim yapın güvenli olanla dediğimde tarafıma bu andan itibaren sanki bu modelle yaşanan yaralanmaya karşılık başka bir modellerinin iç döşemesi olup güvenli olduğunun söylenmesi abes değilmiş gibi sadece değişim peşinde koşan bir müşteri muamelesi yapılmıştır. Yaralanan başka çocuklar olduğunu ( biri de yine bir doktor arkadaşımın çocuğudur ) da belirtmeme rağmen ( ki tek çocuk bile yaralansa dikkate alınmalıdır ) çocuğum suçlanmış, olayın yatış şekline bağlı olabileceği yönünde olay kapatılmaya çalışılmıştır. Şahsıma da sonuç olarak sadece sanki ulaşma sebebim buymuş gibi değişim yapılmayacağı sonuç olarak bildirilmiş,...

 • Neslihan27 Ekim 2017

  Dikişi alındıktan sonraki halı aşağıdadır.

 • Neslihan27 Ekim 2017

  25 Mayıs'taki şikayetime 19 Ekim'de en kısa zamanda tarafıma ulaşılacağı yazılmıştır. Çilek Mobilya'nın müşteri memnuniyeti anlayışı, üstelik bu kadar ciddi bir konuda, demek ki budur. Oğlumun çehresinde sabit eser kalmıştır.

 • Çilek Mobilya Temsilcisi19 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz, bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, tüm başvurularınız için, 444 27 91 no’lu Müşteri Hizmetlerimiz arayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön