11 Nisan 2013 #1737685

Çilek Fabrikasyon Hatası!

Temmuz 2012 de lila çilek odası takımı aldım. Yaklaşık 20 gün önce eve iş çıkışı geldiğimde eteere bağlı olan aynanın, yapıştırıldığı tahtadan ayrılarak yere düştüğünü gördüm. Allahtan çocuklar evde değildi. Ayna kalın bir halının üzerine düştüğü için kırılmamış. Ürünü aldığım Kırıkkale Çilek bayini aradım.


Onlar durumu fabrikaya mail attıklarını, gelecek cevaba göre ürünün ( aynanın bağlı bulunduğu tahta ile birlikte ) değiştirileceğini veya kendileri tarafından yapıştırılacağını ilettiler. Arayan soran olmadığı için 8-9 gün önce firmaya durumu bildirir mail attım. Ancak 20 gün geçmesine rağmen bir arayan soran yok. Firma inşallah bu maile bakıp bana döner .

Etem 560 Okunma

Cevaplar

  • Etem'in Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2013

    Çilek firmasına ilgisinden dolayı teşekkürler. Dedikleri tarihte arandım. Ürünün stokta bulunmaması sebebi ile sanırım gecikti. İnşallah yakında ürünü getirirler diye düşünüyorum.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi15 Nisan 2013

    1737685 nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 15.04.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, çözümlenmiş olarak nitelendirilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön