23 Mart 2013 #1702990

Çilek Emzirme Koltuğu Hemen Gıcırdamaya Başladı!

12. 02. 2013 tarihinde mail yoluyla emzirme koltuğunun bozulduğunu çilek mobilya firmasına yazdım. Çilek mobilya firmasından telefonla aradılar, bilgilerimi aldılar sonra da Siirt çilek mağazasına haber verdiler. 1 aydan fazla olmuş servis gelecek.


Servis Batmandan gelecekmiş. Siirt'te servis yokmuş. Ayrıca ürünü aldığımda aylarca ürünün faturasını almak için mağazaya kaç kere gittim geldim ben bilirim. . Anlaşılan ürünü servise teslim etmek için de aylarca uğraşacağım. Allah bilir teslim ettikten sonra servisten ne zaman alırım !!!!

Murat 436 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2015

    Başka ilde servise verdim parçalar tekrardan yapıştırılarak gönderildi. Ücret alınmadı vida yerleri sağlamlaştırılmış. Çok teşekkür ederim.

  • Murat17 Nisan 2013

    Siirt'de mağaza var ama servis yokmuş.Servis Batman'dan geliyormuş. Ne zaman gelecegi de belli degilmiş.Email adresi verdiler. fotoğraf çekip arızayı mail yoluyla yollamamı bekliyorlar.Benim de biton işim var ne ara foto çekip yolluyacağım allah kerim.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi26 Mart 2013

    1702990 nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 26.03.2013 tarihinde müşterimize sözlü olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, çözümlenmiş olarak nitelendirilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön