Mehtap Ö. Teşekkür Mesajı

Yatağımı değiştirdiler:)

Çilek Mobilya Yayları Hasarlı Olan Çocuk Yatağını Değiştirmiyorlar.

Mehtap Ö. |

Eylül 2012'de karyola ve yatak aldım. 3,5 yaşındaki oğlum 17 kilo. Garanti 5 yıl diye düşünerek, 1 Kasımda servisi aradım. Servis yatağı inceledi "Yatakta fabrikasyon hata var, bu yatak kesin değişir" dedi, fotoğrafları merkeze gönderdi. Yatağın 2 yıl garantili olduğu, değişmeyeceği bilgisi geldi. Yatak garanti süresi dolmadan da deforme olmuştu, eğer 2 yıl olduğunu bilseydim süresi dolmadan mutlaka arardım. Süre dolalı 1,5 ay oldu, ve yatak bu hale 1,5 ayda gelmedi, gelmesi de imkansız. Fotoğraflarda da görüleceği gibi yatak kullanılamaz halde. Fabrikaya gönderdiğim mailin incelenerek değiştirilmesini istiyorum. Eğer firma 2 yıl içinde benim yatağım bu hale gelir diyorsa bilmem.

Etiketler :

Sünger - Yay Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap Ö.
  08 Ocak
  09:31

  Yatağımı değiştirdiler:)

 • Mehtap Ö.
  26 Kasım
  09:30

  müşteriye dönüldü, gerekli açıklamam bilgi verildi diye açıklama yazılmış. ama sadece durumu bide benden dinlediler, tekrar arayacağız denildi ama aramadılar.

 • Mehtap Ö.
  18 Kasım
  17:35

  Görüşüldü ve bilgi alındı, fakat gerekli bilgilendirme ve açıklamalar YAPILMADI, yarın konu ile ile ilgili açıklama yapılacağı söylendi. Hemen böyle yazıyorlar ama icraat YOK !!!!

 • 18 Kasım
  17:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve geri bildirimleriniz ile sürekli gelişimimize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  2832767 no' lu başvurunuzla ilgili olarak, 18.11.2014 tarihinde tarafınızla sözlü olarak görüşülmüş, gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi tüketici@cilek.com adresimiz ve 444 27 91 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Çilek Müşteri Hizmetleri