Çilek Mobilya Kalitesiz Yatak ve İkame Ürün Verilmemesi!

Serkan K. |

Çilek Mobilya'dan yaklaşık iki yıl önce iki tane arabalı yatak aldık. Yatakları kalitesiz çıktı. İlk yatakta imalat hatası var denip uzun uğraşlar sonucu değiştirdiler. İkinci arabalı yatağında yatak kısmının ortasında çökme oldu. Onu da servis aldı götürdü fakat nedense yerine geçici olarak kullanmak için yatak bırakmadılar. Sözde markalı bir ürün aldığınızı düşüyorsunuz fakat yanılıyorsunuz. Çilek in servis ve garanti sonrası hizmeti gerçekten çok zayıf.

Etiketler :

Sünger - Yay Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve geri bildirimleriniz ile sürekli gelişimimize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  2931491 no' lu başvurunuzla ilgili olarak, 30.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon bilginizden aranılmış ancak cevap alınamamıştır. Konuyla ilgili yazılı olarak tarafınıza dönüş yapılmış olup, gerekli bilgilendirmeler mail ile iletilmiştir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi tüketici@cilek.com adresimiz ve 444 27 91 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Çilek Müşteri Hizmetleri