25 Aralık 2014

Çilek Mobilya Fotoğraftan Hasar Tespiti Yapıyor.

01.05.2010 tarihinde aldığım Flora model yatağın yan tahtaları vidaları direk tahtaya geçecek şekilde takılması yüzünden patladı, kaplamanın altındaki suntalar görünüyor. Müşteri hizmetleri ürünü incelemek için fotoğraf çekip göndermemi istedi, birkaç fotoğrafa bakarak fabrikasyon hata olmadığını kullanıcı hatası olduğuna karar verdiler.

Telefonla yaptığım görüşmede ürünün fabrikada incelenmesini talep ettim ancak ısrarla reddedip fotoğraflardan tespit ettik, incelemeye gerek yok dediler. 30 kilo ağırlığındaki kızımın yatağa hasar
vermesi mümkün değil. Hasar tamamen ürünün yanlış monte edilmesinden kaynaklanıyor. Bu tarz şikayet olmadığını söylediler ancak sitede 23 tane aynı şikayetten var.

Swetlana 1.791 Okunma

Cevaplar

  • Swetlana06 Ocak 2015

    25.12.2014 tarihinde firma yetkilisi ile yaptığım telefon görüşmesinde hasarın fotoğraf üzerinden tespit edilemediği ekspertiz gönderileceği söylendi. Görüşmenin üzerinden 11 gün geçti ancak firmadan ne arayan var ne de gelip ekspertiz yapan. Ürünlerini piyasanın üzerinde fiyata satıp verilen parayı hak etmeyen kalitede ürünler üreten ve satış sonrası hasarlarla ilgilenmeyen Çilek firmasından hakkımı mahkeme yoluyla alacağım.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve geri bildirimleriniz ile sürekli gelişimimize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. 2922832 no' lu başvurunuzla ilgili olarak, 25.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon bilginizden aranılmış ancak cevap alınamamıştır. Konuyla ilgili yazılı olarak tarafınıza dönüş yapılmış olup, gerekli bilgilendirmeler mail ile iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi tü[email protected] adresimiz ve 444 27 91 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön