24 Ekim 2016

Çilek Mobilya Çökme Olan Ürüne Kullanıcı Hatası Dedi!

Ürün: coton büyüyen bebek karyolası. Deforme olan bölümü: bebek alt değiştirme tablansında çökme. Ürün 1 yıl önce 04.12.2015 Beylikdüzü Bauhaus yani Çilek bayisinden aldık. Bebek alt değiştirme tablasında çökme oluştu. Hem bayi, hem Çilek fabrika gönderdiğimiz fotolara bakarak üründeki çökmenin bizim kullanım hatamız olduğunu söyledi. Alt değiştirme tablasını 4 tane vida gibi bir şey tutuyor ve öndeki iki tanesi çöktü.

2.000 TL gibi bir rakama satılan bu üründeki ortalama 2 vida ve en fazla 50 cm2' lik bir sunta malzeme tablasının sorumluluğunu alamayan bayi ve fabrikaya aynı zamanda tüketiciyi zan altında bırakan kullanıcı hatası cevabını tüm ilgililere buradan şikayetle bildiririm. Çilek gibi bir firmaya, önce bayilik yapan ortaklarına esnaflık eğitimi vermesini, sonrada marka güvenilirliğini reklamlarla değil müşteriye verdiği değer ve güven ile sağlayacağını hatırlatırım.

Cem 3.183 Okunma

Cevaplar

  • Çilek Mobilya Temsilcisi12 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, tüm başvurularınız için, 444 27 91 no’lu Müşteri Hizmetlerimiz arayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön