Çilek Mobilya Biseat Sandalye Eksik Monte Edildi.

İnci U. |

Çilek 21.08.8446.00 biseat sandalyeyi araba takımının bir parçası olarak 5 yaşındaki oğluma aldım. Ürün sandalyenin tekeri eksik olarak monte edildi. Teker iki hafta sonra teslim edildi ve oğlum 10 gün bile kullanamadan kenarları yırtıldı. Ürünün kontrol edilmesi için gönderdim 5 yaşında ki oğlumun kullanıcı hatası olduğu gerekçesi ile geri gönderildi. Bu sandalye çocuk kullanımına uygun yapılmamış sadece aksesuar olarak satış çıkarılmıştır. Müşteri temsilcisi ürünü alırken incelememişsiniz şeklinde ürünün kalite problemini onaylamıştır.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnci U.
  22 Kasım
  19:22

  Çilek müşteri temsilcisi telofon ile aradı fakat çözüm için geri dönüş yapmadı.

 • 18 Kasım
  17:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle şikayetinizi bizimle paylaştığınız ve geri bildirimleriniz ile sürekli gelişimimize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  2832844 no' lu başvurunuzla ilgili olarak, 18.11.2014 tarihinde tarafınızla sözlü olarak görüşülmüş, gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi tüketici@cilek.com adresimiz ve 444 27 91 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Çilek Müşteri Hizmetleri