25 Mayıs 2017

Çilek Mobilya Araba Yatak Yaralanmaya Sebep Oldu.

8.5 yaşındaki oğlum gece uykusunda Çilek Mobilya Biturbo araba yatağın kenarına başını çarparak kaşını yarmış ve dikiş atılması gerekmiştir. Doktorum ve çocuklarda bu tarz çarpma ve/veya yaralanma olaylarının başka arkadaşlarımın çocuklarında da olduğu ben olayı paylaştığımda tarafıma iletilmiştir. Bu nedenle anneler araba modeline göre yatağı marangoza kestirmek ile kenarları komple yastıkla desteklemek gibi önlemler almakta olduklarını iletmişlerdir. Ben de ikiz çocuklarım için endişeliyim, odaları henüz yeni sayılır, yeni bir oda almayı düşünemeyiz. Bu konuda Çilek Mobilya dizaynda değişikliklere gidip, tedbir alıp, gereğinde bu yatakları toplatmalıdır.

Neslihan 2.788 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan27 Ekim 2017

    Dikişi alındıktan sonraki halı aşağıdadır.

  • Neslihan27 Ekim 2017

    25 Mayıs'taki şikayetime 19 Ekim'de en kısa zamanda tarafıma ulaşılacağı yazılmıştır. Çilek Mobilya'nın müşteri memnuniyeti anlayışı, üstelik bu kadar ciddi bir konuda, demek ki budur. Oğlumun çehresinde sabit eser kalmıştır.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi19 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili müşteri hizmetleri yetkilimiz en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, tüm başvurularınız için, 444 27 91 no’lu Müşteri Hizmetlerimiz arayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön