11 Nisan 2013

Çilek Değişim Yapmadı!

19. 03. 2013 tarihinde kızıma romantıc baza aldım. Ama yeni bir ürün serisi olduğu için ürün teşhirde yoktu. Bu yüzden görmeden katalogtan beğenerek aldım. Ancak katalogta bazanın sadece başlık yüksekliği hakkında bilgi var. Baza teslim edildi ve çok yüksek olduğunu görünce (diğer çilek bazalardan çok daha yüksek)ertesi gün giderek karyola ile değişim yapılmasının istedik.

Ancak bize verilen cevap dünyanın hiç bir yerinde Çilek ürünlerinin değişimi yapılmıyormuş. Kızım daha 5 yaşında ve düşecek diye hiç yatırmadık kullanmadığımız ertesi gün değişim talebinde bulunduğumuz ürünü neden değiştirmediklerini anlamıyorum. Hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacağım. Katalogda yeterli bilgi vermek zorundalar.

Hatice 278 Okunma

Cevaplar

  • Hatice 13 Nisan 2013

    Evet telefonda yaptığınız açıklamanın aynısını birde burada yazılı olarak bildirmek sizin için çözüm anlamına geliyor demekki! sorunum çözülmedi.sizden alış veriş yaptığım için bin pişmanım.umarım herkes sizin bu müşteri memnuniyetini umursamaz tavrınızı görür.ve dibe vurduğunuz günleri görürüz.sanırım sorunum o gün çözümlenmiş olacak.

  • Çilek Mobilya Temsilcisi12 Nisan 2013

    1737252 nolu tüketici şikayetine ilişkin olarak; 12.04.2013 tarihinde müşterimize yazılı olarak gerekli bilgilendirme ve açıklamalar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, çözümlenmiş olarak nitelendirilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Çilek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön