Cihan Elektronik Hard Diskim Değiştirilmiş!

Ufuk K. |

8 Ay önce Sony vaio laptop aldım ve format atma problemi yaşadığımdan Sony vaio yetkili servise götürmek istedim beni Şişli/Cevahir avm'ye yönlendirdiler. Gittim sorunumu izah ettim laptopumu teslim ettim her şey normal bir kaç gün sonra beni arayıp laptopumun hard diski fabrikasyon arızalıymış yerine yenisini garanti kapsamında takacaklarını bildirdiler bende olur dedim ve bir hafta sonra laptopumu gidip teslim aldım ilk başta fark etmedim imzayı attım ama iyi bir inceleme sonucunda hard diskimin Sony tarafından değil kendileri tarafından farklı bir marka taktıklarını fark ettim T**** harddisk takmışlar! Sony firmasına şikayetimi belirteceğim yetkili serviste bunu yapıyorsa artık..

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  17:48

  “Sayın Ufuk K.,

  Öncelikle, Sony tarafından HDD üretimi yapılmadığını, VAIO ürünlerde fabrika çıkışı olarak Toshiba, Seagate, WD gibi markaların HDD ürünlerinin kullanıldığını belirtmek isteriz.
  Ürününüze takılan HDD Sony’den temin edilmiş olup, disk Sony’nin bize gönderdiği disktir.

  Eğer, konu ile ilgili ikna olmuyor ya da şikayetinizi Sony’e iletmek istiyorsanız, Sony Eurasia destek hattını arayabilirsiniz. 444 7669

  Saygılarımızla,
  Cihan Elektronik”

 • Ufuk K.
  14 Eylül
  13:50

  Çözümü harddiskin değişmesi dediklerinde markasını değiştirmeleri sony dışında tshba harddisk kullanması bir daha sony ile işim olmayacağı anlamına geliyor çünkü bu şikayete hala cevap vermıyorlar özelliklede yetkili servis bayiliği verirken bu tarz şeyleri yapmayan insanlar tercih etsinler.