Cihan Elektronik 'te (Fix Smart) Stok Sorunu

Mehmet Mehmet18 Nisan 15:37

16/04/2020 tarihinde sıfır Honor 8c marka telefon aldım arızalı çıktığı için 17/04/2020 tarihinde Ankara Kızılay servisine bıraktım değişim istedim onaylandı fakat stoklarında bu model olmadığı için genel merkezden sipariş edeceklerini söylediler ve bu durumun ne zaman çözüleceğini hakkında kesin bilgi vermeyeceklerini ilettiler. Şu zor zamanlarda kullanıcıları bu şekilde mağdur etmek bu firmaya yakışmadı stok sorununuzun kullanıcıya yansıtmak yerine emsali farklı bir model tavsiye etseydiniz şu anki ülkemizin durumlarından dolayı bende anlayışla yaklaşıp kabul ederdim. Benim Huawei ve Honor kullanmanın tek nedeni servisinizden çok memnun olmamdı fakat bu durum gerçekten beni çok şaşırttı ve üzdü. Servisin cihaz kabuldeki tüm çalışanları gerçekten lerini çok iyi yapıyorlar çok ilgililer hepsiyle de yıllarca Huawei veya Honor kullanıcı olduğum için ilk görüşte ismimle karşılamaları beni çok memnun ediyor. Tekrar diyorum bu durum bu firmaya yakışmadı. Saygılarımla.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 20 Nisan 13:38

Sayın yetkili Ankara servis stoğunuzda benim ürünümün emsali farklı bir model yok mudur firma olarak da kullanıcı olarak da yoruluyoruz bu durumlar sizin elinizde olan bir durum yardımlarınızı bekliyorum.

Değerli Honor Kullanıcısı, Servis olarak tamamen Huawei ( Honor) prosedürlerini uyguluyoruz. Yedek parçaları ve yeni ürünleri de tarafımıza Huawei temin ediyor ve yine Huawei'nin yönlendirmesi ile model değişikliği işlemi yapılabiliyor. Sizin de belirttiğiniz üzere yaşadığımız bu süreçten önce bu tip durumlar yaşamıyorduk. Ancak yaşadığımız durum hizmet verdiğimiz markanın da merkezi olan Çin başta olmak üzere tüm ülkeleri etkiledi ve yedek parça ve ürünlerin gümrük işlemleri maalesef normalden çok daha uzun sürüyor. Yaşanan gecikmenin sebebi de budur. Tüm ülke için Evde kal çağrıları yapıldığı bir dönemde tüm ekip arkadaşlarımız öz verili olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler